پروژکتور LED

پروژکتور LED

پروژکتور LED، دارای طیف کاملی از رنگها بوده که به شما امکان استفاده از رنگ‌های افتابی مهتابی و فول کالر را به صورت همزمان می‌دهد و به صورت سفارشی در ابعاد متفاوت و توانهای مختلف قابل تولید میباشد.

کاربرد پروژکتور LED

پروژکتورهای LED (LED Projector) به منظور روشنایی و نورپردازی نمای ساختمان‌ها، بدنه‌ی پل‌ها، بناهای تاریخی، تونل‌ها و انواع دیوارها به کار می‌روند.

مزایای پروژکتور LED

از مزایای پروژکتور LED بالا بودن فوکوس LED ها، هماهنگی کامل با سیستم DMX، بازدهی نوری بالا و راندمان بالا، توان مصرفی بسیار پایین در مقایسه با چراغ های معمولی و نورافکن ها، قابلیت نصب در زوایای مختلف با امکان اجرای سایه و روشن در سطح دیوار و تداوم نور خروجی ثابت در طولانی مدت می‌باشد.

طول عمر بالای آن به گونه ایست که هزینه صرف شده بابت این پروژکتورها در دراز مدت به صفر می رسد و هزینه نگهداری آن نیز بسیار کم تر از محصولات مشابه است.

گفتنی‌ست برق مصرفی پروژکتورهای LED پایین تر از استاندار بهترین لامپ های کم مصرف دنیا می باشد و می توان با استفاده از این پروژکتورها مصرف برق را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش داد.

استفاده از این پروژکتورها در فضاهای شهری باعث ایجاد امنیت و زیبایی بیشتر شده و حس آرامش را برای جامعه و شهروندان به ارمغان می‌آورد، تنوع رنگی بالا و انعطاف پذیری این پروژکتورهای LED خود مزیت بزرگ دیگری برای استفادکنندگان از آن می‌باشد.