رنگ تلویزیون شهری

همانطور که احتمالا می دانید، بر روی نمایشگر هزاران ال ای دی وجود دارد. در سه رنگ قرمز، سبز و آبی که یک گروه را به نام پیکسل تشکیل می دهند که در نتیجه رنگ تلویزیون شهری شکل می گیرد. تلویزیون شهری با وضوح بالا، شما را به تجسم تصاویر با کیفیت بالاتر و واضح تر رهنمون می سازد که برای مشتریان بسیار جذاب تر خواهد بود. چگونگی محاسبه حداقل فاصله مشاهده بدین صورت است که گام پیکسل را بر دو تقسیم می کنیم. حداقل فاصله دید بدست می اید. برای مثال دات پیچ 10، دارای 5 متر حداقل فاصله دید می باشد.

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

 

حداکثر فاصله برای مشاهده تلویزیون شهری

چگونگی محاسبه حداکثر فاصله مشاهده این گونه است که مساحت صفحه نمایش را محاسبه می کنیم، مثلا یک تلویزیون 24 متر مربعی و سپس در 20 ضرب می کنیم. برای مثال حداکثر فاصله دید این نمایشگر 480 متر می باشد. نکته مهم در فرمول بالا این است که وقتی ذکر می شود در فاصله 10 متری حداقل فاصله دید است، این بدین معنا نیست که در 9 متری و یا در 11 متری تصویر اصلا کیفیت ندارد؛ بلکه در آن فواصل بهترین کیفیت را براساس گام پیکسل به شما می دهد.

 

کاربرد امروزه تلویزیون شهری

این روزها تقریبا استفاده از هر یک از ابزارها و المان های شهری علاوه بر کاربرد اصلی خود در جهت تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرند که طبیعتا تلویزیون شهری نیز از این قاعده مستثنی نیستند.