Skip to main content
 
 
 
1
1

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان محصول پرقدرت و زیبای دیگر از شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک

مجموعه بازی کودکان نمونه بزرگ و مدرن

نمونه نصب شده از مجموعه بازی کودکان در ابعاد بزرگ
جنس بدنه مقاوم پلی اتیلن
بهداشتی و استاتیک
کاملا ایمنی
اندازه های انعطاف پذیر
زیبا و با دوام

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان – تجهیزات پارکی کودکان به صورت یک مجموعه در طرح ها و شکل های متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و عرضه می گردد. این تجهیزات از جنس پلی اتیلن با گرید بهداشتی و استاتیک و سازه فلزی گالوانیزه می باشد. مجموعه ها در هر محیطی (پارک کودکان، حیاط منزل، مهد کودک ها و…) قابل نصب و استفاده می باشد. وسایل یکی از عناصر مهم پارک های شهری و به ویژه پارک های کودکان به شما می رود.

نکات تجهیزات بازی های ورزشی کودکان

تجهیزات بازی، که اغلب فلزی هستند، دویدن، پریدن، سرخوردن، آویزان شدن، تاپ خوردن، پنهان شدن و به طور کلی زمینه جنب و جوش خاص کودکان و نوجوانان را فراهم می آورند. اغلب این وسایل از چوب، پلاستیک و آهن تشکیل شده اند، هنگام ساخت سعی می شود در این وسایل یکپارچگی ایجاد شود در پارک های عمومی قطعاتی را بمنظور سرگرمی و بازی کودکان در نزدیکی استخرها، جنگل ها یا قسمت هایی که بزرگسالان بتوانند کودکان را تحت نظر داشته باشند احداث می گردد.

این گونه زمین ها به اشکال مختلف با وسایل بازی های متنوع و ماسه های نرم و کاملاً شسته شده مجهز می شوند و برای کنترل و نگهداری بچه ها در اطراف زمین نیمکت هایی نصب می کنند تا در ضمن آنکه کودکان احساس استقلال می نمایند، والدین و مربیان نیز در روی نیمکت استراحت و مراقبت نمایند. معمولاً این گونه زمین ها باید از محل تردد وسایل نقلیه داخل پارک کاملاً دور باشد زمین هائی که در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد باید توسط درختان جنگلی یا دیوارهای سبز و بلند محصور و احاطه شده باشد. آنچه که مسلم است در کنار این زمین ها وجود بوفه ها و دستشویی و توالت ضروری است.

فضاهای مناسب برای مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان

قابل توجه است در داخل شهرها بر حسب موقعیت و امکانات هر ناحیه، فضاهایی را برای سطوح به مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان اختصاص می‌دهند. در این گونه پارک‌ها انواع وسایل بازی و سرگرمی جهت استفاده کودکان نصب و برقرار می‌شود. در صورتی که فضای وسیعی برای ایجاد پارک کودکان در اختیار باشد ممکن است بطور خیلی محدود قسمت های گلکاری و چمن‌کاری در آن ایجاد گردد، در غیر اینصورت نیاز به قسمت‌های گلکاری ندارد. در این‌گونه پارک‌ها چمن منحصرا به منظور تزئین نمی‌باشد بلکه برای ایجاد فضایی سبز و متنوع و فضایی است که در سطح محدود چمن کاری می‌کنند. ست ورزشی و کفپوش و چمن مصنوعی از جمله سایر المان‌های شهری پر کاربرد در پارک‌ها و فضاهای سبز هستند که بارها آنها را مشاهده کرده‌ایم.

4.4 / 5 - (286 امتیاز)

تصاویر مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان