Skip to main content

برخی از پروژه‌های اجرا شده شرکت سپهر صنعت آداک

طراحی، تولید و نصب برج پرچم 60 متری‌ شرکت زامیاد

طراحی، تولید، اخذ تاییده‌های مهندسی و تحویل پروژه، طی مدت 50 روز انجام شده است. این پروژه با توجه به حساسیت‌های مکانی و ارتفاعی با دقت و محاسبات چندین باره تیم‌فنی مهندسی شرکت سپهر صنعت و شرکت زامیاد تکمیل و آماده نصب شد.

تلویزیون شهری تنکابن

پاییز 1402 – نصب و راه اندازی تلویزیون شهری دات پیچ 6.8 در ابعاد6.4 در 10 متر، تنکابن مجتمع تجاری آدینه.

پایه ترافیکی شهرداری اسلامشهر

طراحی، نصب و اجرای فونداسیون پایه دوربین ترافیکی 18 متری با دستک، جهت نصب دوربین ترافیکی مجهز به نردبان و باکس، اردیبهشت 1402.

هیات اسب سواری گنبد

اسفند 1401 – پروژه طراحی و اجرای روشنایی هیات اسب سواری شهرستان گنبد، نصب و اجرای برج نوری 18 متری با پروژکتورهای 400 وات، مجهز به سبد استادیومی و سبد گرد.

پروژه برج پرچم سایپا یدک

پروژه طراحی و اجرای برج پرچم ۴۰ متری اسفند 1401 به سفارش سایپا یدک.

مخازن اسکیپ پالایشگاه نهم

ساخت یکی از با‌کیفیت‌ترین مخازن پسماند ویژه پساب‌های نفتی برای پالایشگاه‌ها و شرکت‌های پیمانکار : اسکیپ‌های فولادی در ابعاد و ظرفیت‌های 1 تا 10 تن با پوشش رنگ الکترو‌استاتیک، دارای تمامی آنالیز‌ها و تاییدیه بازرس فنی.

کانون پرورش فکری کودکان

تیرماه 97 – تریلی مجهز و آماده‌سازی شده جهت حمل و نگهداری تلویزیون شهری قابل حمل که قابلیت پخش به صورت آنلاین و پخش تصاویر، انواع فرمت‌های ویدیویی همراه با سیستم صوتی قدرتمند را دارد، که به آن تماشاخانه کودکان سیار نیز می گویند، مشخصات این تلویزیون : دارای ماژول‌های P5 با ابعاد 218 در 426.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران

نصب یکی از با کیفیت ترین، به روزترین و بزرگترین تلویزیون شهری داخل سالنی در سالن اصلی راه آهن تهران در ابعاد 52 متر مربع، قابلیت نمایش رنگ بالای 5 میلیارد و رزولوشن 2560 در 768، برنامه کنترلر تحت وب شامل : نمایش اطلاعات زمانبندی ورود و صدور قطارها به چهار زبان فارسی، انگلیسی، فرانسه و عربی – راهروی تکنسین تعمیرات، دو دستگاه کولر اینورتر 30000، یو پی اس با بک آپ 3 ساعته، تابلو برق 3 فاز 100 آمپر، 3 دستگاه ویدیو پروسسور VD Wall (lvp605s).

تصاویر پروژه هواشناسی - تهویه مطبوع گیلان

خانه تأسیسات و تهویه مطبوع گیلان

نصب تلویزیون شهری با ابعاد 394 در 202 در شهر رشت، شرکت تهویه مطبوع گیلان.

شهرداری نسیم شهر

اسفند ماه 96 – نصب 30 عدد پایه های دکوراتیو 6 متری و 6 عدد برج نوری 18 متری

تصاویر پروژه بانک ملت

بانک ملت

ساختمان معین مال زیر نظر شرکت ساختمانی بانک ملت در سال 1396 برای تجهیز ساختمان به تلویزیون شهری با شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک پس از برگزاری مناقصه وارد یک قرار داد شد و مقرر گردید در دو طرف ساختمان واقع در خیابان استاد معین و خیابان جی و همچنین داخل مجتمع تلویزیون شهری نصب گردد. ابعاد تلویزیون‌های نصب شده در این پروژه : 160*170 سه عدد – 192*576 یک عدد – 256*672 یک عدد.

ارتش جمهوری اسلامی

تصاویر پروژه ارتش

تصاویر پروژه شهردای محمدیه قزوین

شهرداری محمدیه قزوین

فرودگاه امام خمینی (ره)

تصاویر پروژه فرودگاه امام خمینی (ره)