نمونه برخی پروژه های اجرا شده

تصاویر پروژه کانون پرورش فکری کودکان

TV

کانون پرورش فکری کودکان

تیرماه 97 – تریلی مجهز و آماده‌سازی شده جهت حمل و نگهداری تلویزیون شهری قابل حمل که قابلیت پخش به صورت آنلاین و پخش تصاویر، انواع فرمت‌های ویدیویی همراه با سیستم صوتی قدرتمند را دارد، که به آن تماشاخانه کودکان سیار نیز می گویند، مشخصات این تلویزیون : دارای ماژول‌های P5 با ابعاد 218 در 426.

Train

راه آهن جمهوری اسلامی ایران

نصب یکی از با کیفیت ترین، به روزترین و بزرگترین تلویزیون شهری داخل سالنی در سالن اصلی راه آهن تهران در ابعاد 52 متر مربع، قابلیت نمایش رنگ بالای 5 میلیارد و رزولوشن 2560 در 768، برنامه کنترلر تحت وب شامل : نمایش اطلاعات زمانبندی ورود و صدور قطارها به چهار زبان فارسی، انگلیسی، فرانسه و عربی – راهروی تکنسین تعمیرات، دو دستگاه کولر اینورتر 30000، یو پی اس با بک آپ 3 ساعته، تابلو برق 3 فاز 100 آمپر، 3 دستگاه ویدیو پروسسور VD Wall (lvp605s).

تصاویر پروژه راه آهن تهران

تصاویر پروژه هواشناسی - تهویه مطبوع گیلان

خانه تأسیسات و تهویه مطبوع گیلان

نصب تلویزیون شهری با ابعاد 394 در 202 در شهر رشت، شرکت تهویه مطبوع گیلان.

Fire-Staion

شهرداری نسیم شهر

اسفند ماه 96 – نصب 30 عدد پایه های دکوراتیو 6 متری و 6 عدد برج نوری 18 متری

تصاویر پروژه شهرداری نسیم شهر

تصاویر پروژه بانک ملت

Bank

بانک ملت

ساختمان معین مال زیر نظر شرکت ساختمانی بانک ملت در سال 1396 برای تجهیز ساختمان به تلویزیون شهری با شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک پس از برگزاری مناقصه وارد یک قرار داد شد و مقرر گردید در دو طرف ساختمان واقع در خیابان استاد معین و خیابان جی و همچنین داخل مجتمع تلویزیون شهری نصب گردد. ابعاد تلویزیون‌های نصب شده در این پروژه : 160*170 سه عدد – 192*576 یک عدد – 256*672 یک عدد.

Jet

ارتش جمهوری اسلامی

تصاویر پروژه ارتش

تصاویر پروژه شهردای محمدیه قزوین

Fire-Staion

شهرداری محمدیه قزوین

Plane

فرودگاه امام خمینی (ره)

تصاویر پروژه فرودگاه امام خمینی (ره)