Skip to main content

تلویزیون شهری (نمایشگر شهری)

تلویزیون شهری یا نمایشگر شهری (Urban Tv) نوعی از بیلبوردهای تبلیغاتی است، که از قرارگیری کابینت‌هایی به ابعاد حدودا یک متر در یک متر تشکیل می‌شود. هدف از تولید این محصول، نمایش تبلیغات ویدئویی با کیفیت بالا، در محیط شهری و خیابان‌های پر رفت و آمد، میادین، بوستان‌ها، مراکز خرید و پاساژها است. تلویزیون شهری در دنیای پیشرفته امروزی، یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی در حال گسترش، با قالبی زیبا و مدرن است . کسب و کارهایی می‌توانند در ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان موفق باشند، که توانایی استفاده حداکثری از ابزارهای تبلیغاتی را داشته باشند. به همین دلیل نمایشگر شهری می‌تواند روی موفقیت برندینگ کسب و کار، اثر مثبت بالایی بگذارد. با ما همراه باشید تا این صفحه‌نمایش غول‌پیکر را بررسی کنیم.

ساختار تلویزیون شهری

در تلویزیون شهری هر کابینت بطور کاملا مستقل از دیگر کابینت‌ها می‌باشد. هنگامی که کابینت‌ها بر روی هم متصل می‌شوند به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل می‌کنند. هر کابینت از تعداد زیادی ماژول تشکیل شده است که در هر ماژول بسته به نوع آن، تعدادی LED یا SMD قرار گرفته است. ولتاژ لازم جهت کارکرد صحیح ماژول‌ها، توسط چندین منبع تغذیه (Power Supply) تامین می‌شود.

تشریح بخش‌های صفحه نمایش + تلویزیون‌های سه‌بعدی

در ویدیو بالا انواع کابینت و روش مونتاژ ماژول ایندور، اوت دور، ضدا آب، با کیفیت‌های پیکسلی مختلف قابل مشاهده است. همچنین تولید صفحه نمایشگر در ابعاد بزرگ، تلویزیون‌های منحنی و سه‌بعدی با قدرت خارق‌العاده به‌صورت کوتاه مرور می‌شود.

انواع دات پیچ‌ها و کیفیت تصویر

به فاصله مرکزی بین پیکسل‌های ماژول‌ SMD یا LED دات پیچ (Dot Pich) گفته می‌شود. فاصله دات پیچ‌ها هر چقدر کمتر باشد، تراکم پیکسلی بالاتری ایجاد می‌شود. هر‌چقدر عدد دات پیچ کمتر باشد، مرکز پیکسل‌های ماژول به یکدیگر نزدیکتر می‌شوند و کیفیت تصویر بهتری ارائه می‌کند. معمولا دات پیچ‌ها را با عدد P نمایش می‌دهند. (از P2.5 تا P10 در بازار موجود است، باقی موارد در حال حذف هستند) عدد جلوی P بر حسب میلی‌متر است و فاصله مرکز یک پیکسل تا پیکسل مجاور را نشان می‌دهد.

پیکسل‌های ماژول‌های SMD از یکدیگر فاصله کمتر و تراکم بیشتری، نسبت به ماژول‌های Led دارند. با توجه به اینکه اغلب تلویزیون‌هایی که در فضاهای بیرونی، روی پایه‌های بلند نصب می‌شوند، این فاصله پیکسلی تاثیر زیادی روی کیفیت نهایی تصویر ندارد. در هنگام خرید تلویزیون شهری تراکم پیکسلی به چه میزانی باشد و از چه ماژولی استفاده کنیم؟ جواب این سوال به ارتفاع تلویزیون تا زمین و زاویه دید مخاطب بستگی دارد:

 • هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود.
 • در ارتفاع‌های بلند می‌توان از ترام پیکسلی بالاتر (دات پیچ بیشتر) استفاده کرد. به‌علت فاصله زیاد صفحه‌تلویزیون با مخاطب، فاصله خالی بین پیکسل‌ها قابل رویت نیست.

گزیده‌هایی از مراحل نصب و راه اندازی

نصب و راه‌اندازی تلویزیون‌های شهری و تابلو روان مجموعه‌های کوچک و بزرگ، توسط تیم فنی مهندسی سپهر صنعت آداک، مراحل نصب به صورت دقیق و بر روی سازه‌های مهندسی مستحکم پیاده‌سازی می‌گردد.

خدمات شرکت سپهر صنعت آداک در کنار مشتری از 0 تا 100

 • ساخت و فروش و اجاره
 • تامین قطعات و لوازم مورد نیاز
 • حفظ امنیت در پروتکل‌های ارتباطی
 • ارتقاء و به روز کردن قطعات و تکنولوژی‌های ارتباطی
 • رفع مشکلات فنی و خدمات پس از فروش

تبلیغات اثر بخش با سفارش تلویزیون شهری

تلویزیون شهری یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات محیطی است که، می‌تواند روی موفقیت برندینگ یک کسب و کار اثر بگذارد. به همین دلیل این امکان وجود دارد، با توجه به گستردگی تقاطع و عرض خیابان‌های منتهی به آن و همچنین توانایی دکل نگهدارنده تلویزیون، ابعاد متفاوتی را برای آن در نظر گرفت.

خرید و اجاره تلویزیون شهری

این مورد همواره یکی از دغدغه‌های مشتریان این محصول در سال‌های اخیر بوده است. به همین دلیل نهایت توان خود را جهت هر‌چه بهتر عملی کردن خواسته‌های مشتریان در‌این زمینه به‌کار بسته‌ایم. می‌توان به واردات قطعات با کیفیت با ساعات کار طولانی مطابق با استانداردهای جهانی به صورت کاملا انحصاری و بدون واسطه اشاره کرد.
همچنین به توازن رساندن قیمت قطعات ارائه شده جهت رفاه مشتریان (با توجه به نوسانات اخیر بازار ارز در کشور) و ارائه مشاوره‌های تخصصی فنی همراه با پشتیبانی از صفر تا صد اشاره کرد.

تاثیر نصب نمایشگر شهری بر مشارکت اجتماعی

تلویزیون‌های شهری می‌توانند نقش مهمی در افزایش مشارکت اجتماعی داشته باشند. با انتشار اطلاعیه‌ها، رویدادها و اخبار محلی، این وسیله به جامعه اطلاعات مفیدی ارائه می‌دهد. این اقدامات باعث افزایش اطلاعات شهروندان درباره مسائل مختلف می‌شود و میزان مشارکت آن‌ها در امور شهری را افزایش می‌دهد.

اطلاع‌رسانی جامعه

این نمایشگرهای غول پیکر به عنوان یک کانال اصلی برای اطلاع‌رسانی درباره رویدادها، جلسات عمومی و فعالیت‌های اجتماعی عمل کنند. این اطلاعات به شهروندان کمک می‌کنند تا به‌طور فعال‌تر در این رویدادها شرکت کنند و باعث افزایش تعاملات اجتماعی شوند. با ارائه اطلاعات درباره موضوعات مختلف، تلویزیون‌های شهری می‌توانند مشارکت شهروندان در فرآیندهای تصمیم‌گیری محلی را تشویق کنند.

این ابزار ارتباطی به شهروندان این امکان را می‌دهد که به‌طور مستقیم در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با شهرشان مشارکت داشته باشند. با نمایش اخبار و مسائل محلی، تلویزیون‌های شهری به افزایش آگاهی اجتماعی شهروندان کمک می‌کنند. این آگاهی می‌تواند به عنوان پایه‌ای برای مشارکت فعال در حل مشکلات شهری و ارتقاء کیفیت زندگی مشترک عنوان شود.

دانلود کاتالوگ و نمونه محصول

قابلیت‌های کلیدی تلویزیون شهری

ضعف ابزارهای تبلیغاتی که تکنولوژی غیر قابل ارتقاء دارند و هزینه‌های بالای تعویض در مناسبت‌های گوناگون، یکی از دلایل مهم برتری نسل جدید است. ابزارهای تبلیغاتی مانند تابلوهای بنر، تابلوهای فلکسی، تابلوهای LED ثابت و تابلو نئون همگی یکبار مصرف هستند و قابلیت ساخت و طراحی مجدد را ندارند. در سال‌های اخیر سطح تبیلغات شهری بسیار با گذشته فاصله گرفته است. همچنین تاثیرات بسیار پایین ابزارهای تبلیغاتی قدیمی در نگاه عابران، نسبت به نمایشگرهای شهری از جمله دلایل ضعف آنها بوده است.

قابلیت‌های ویژه و قدرتمند نمایشگرهای شهری مدرن را باهم بررسی کنیم:

 • اجرای تمامی فرمت‌های صوتی و تصویری.
 • انعطاف پذیری و راه اندازی حتی به صورت منحنی و سه بعدی.
 • ضد‌ضربه و ضد‌آب، مقاوم در برابر نفوذ گرد و غبار و  شرایط‌ بد جوی.
 • طول‌عمر بسیار بالای قطعات و لوازم مصرفی.
 • قابلیت طراحی و راه‌اندازی تبلیغات نرم‌افزاری به‌صورت نامحدود.
 • خروجی صدای استریو و اضافه‌شدن سیستم‌های صوتی قدرتمند.
 • زاویه دید و وضوح بسیار بالا از فاصله نزدیک و دور با پرتاب‌نور بسیار‌بالا.
 • دامنه کنترلی و ارتباطی گسترده بین اپراتور و نمایشگر شهری.
 • استفاده آسان در شبکه‌های درون سازمانی.
 • اتصال همراه با امنیت بسیار بالا، از راه‌دور بر بستر شبکه‌های وایرلس و رادیویی.
 • قابلیت کنترل بین‌شهری و بین‌استانی در هر‌نقطه با سیستم‌های کلود.
 • ارتباط آفلاین و آنلاین (کارت کنترلر – استفاده از ویدیو پروسسور)

این مزایا در هیچ‌یک از ابزارهای تبلیغاتی که پیش‌تر ذکر شد وجود ندارند. همین امر دلیل خوبی بر قدرت غیر‌قابل مقایسه این محصول با سایر محصولات هم‌رده خود است و موجب کنار‌زدن رقبا شده است.

اهمیت تلویزیون شهری در تبلیغات

نمایشگر شهری معمولا در تقاطع‌های پر رفت و آمد و میادین شهری نصب می‌شود. از آنجایی که معمولا تراکم عبور و مرور در چنین محل‌هایی زیاد است، یک تبلیغ به دفعات زیادی توسط عابران مشاهده می‌شود. به همین دلیل چنین تبلیغاتی ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند. کسب و کارهای بزرگ سعی می‌کنند تا به روش‌های گوناگون برند یا محصولات خود را در معرض دید مخاطبان خود بگذارند.

آن‌ها تبلیغات خود را در محیط‌های مختلف از جمله رادیو، تلویزیون، مجلات و نشریات، بیلبوردهای تبلیغاتی، وب سایت و شبکه‌های اجتماعی خود به نمایش می‌گذارند. تلویزیون شهری با امکان نمایش چندین تبلیغ متفاوت می‌تواند هزینه تبلیغات را برای کسب و کارها به شدت کاهش دهد. همچنین در این نوع از تبلیغ امکان ایجاد تغییرات در کلیپ‌های تبلیغاتی به سادگی امکان‌پذیر است. در حالی که این قابلیت در بیلبوردهای تبلیغاتی ثابت وجود ندارد.

قیمت تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است، که موجب بالا یا پایین رفتن قیمت نهایی فاکتور شما خواهد‌شد. در بخش زیر آن‌ها را بررسی خواهیم کرد:

1

ابعاد تلویزیون شهری

ابعاد و اندازه روی قیمت تمام شده تاثیر مستقیم دارد. هر چه ابعاد تلویزیون شهری بزرگ‌تر باشد، باید پایه و ستون قوی‌تری برای نگهداری آن داشته باشیم. بالطبع ستون‌های قوی باید بر روی فونداسیون مناسبی نیز نصب شوند. با بزرگتر‌شدن صفحه‌نمایش، ماژول‌های استفاده شده و همچنین تعداد پاورها افزایش پیدا خواهد‌کرد. در نهایت با‌تغییر ابعاد تلویزیون، هزینه تمام‌شده افزایش پیدا می‌کند.

2

خنک کننده

یک تلویزیون بصورت طبیعی گرمای زیادی را از طریق منبع تغذیه خود ایجاد می‌کند. باید از ابتدای طراحی، به فکر خنک‌سازی و نصب فن یا کولر بر روی پایه تلویزیون باشیم. هر‌چقدر دستگاه شما درجه‌حرارت کمتری داشته باشد، عمر بالاتر و همچنین ایمنی بیشتری خواهد‌داشت.
نکته مهم : اگر شما تلویزیون شهری را در مناطق گرمسیری نصب می‌کنید، حتما از یک کولر گازی قدرتمند برای خنک کردن قطعات استفاده کنید.

3

زیباسازی پایه نصب

نصب تلویزیون شهری در چهارراه‌های شلوغ و پر رفت و آمد انجام می‌شود. بنابراین اهمیت دارد که، قطعاتی که تلویزیون روی آن نصب می‌شود، زیبا و شکیل باشند. هزینه کامپوزیتی که برای پایه و بدنه تلویزیون صرف می‌شود را حتما در برآورد قیمت نهایی خود لحاظ کنید.

4

جنس و برند قطعات

قطعات مورد استفاده (نوع و جنس کابینت‌ها و پوشش‌بدنه، نوع و کیفیت ماژول، پاور، کارت‌کنترلر یا مین‌برد، ویدیو پروسسور و …) می‌تواند بر روی قیمت تمام شده تاثیر بگذارد.

5

امنیت تلویزیون شهری

حفاظت نرم‌افزاری و سخت افزاری تلویزیون اهمیت زیادی دارد. برای اینکه سارقین یا هکرها نتوانند به تلویزیون و تجهیزات آن دسترسی پیدا کنند باید تجهیزات ایمنی بر روی آن نصب شود. همچنین برای محافظت از جان اپراتوری که کار تعمیر و نگهداری تلویزیون را برعهده می‌گیرد نیز باید پلکان مطمئن و نرده‌های حفاظتی نصب نمود.

هنگام خرید تلویزیون شهری باید علاوه بر قیمت به تجربه و توانایی و خدمات پس از فروش شرکت مجری نیز توجه داشت. نمایشگرهای شهری یک محصول با عمر طولانی هستند و سالیان سال مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مشاوره تخصصی قبل از خرید

برای دریافت اطلاعات فنی و آگاهی از قیمت ها با شماره‌های 88104805 – 88104806 📞 تماس بگیرید

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون‌های شهری به لحاظ جنس پیکسل به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند. با پیشرفت تکنولوژی ساخت انواع ماژول و با توجه به قوانین سخت گیرانه مصرف انرژی در اکثر کشورهای دنیا، SMD جایگزین تمام ماژول‌ها خواهد‌شد. 2 دسته اصلی در مدل‌های فول کالر:

 • مدل فول کالر 1RGB که در آن هر پیکسل دارای یک LED قرمز، سبز و آبی است.
 • مدل فول کالر SMD که در آن هر پیکسل دارای یک Led از ترکیب قرمز، سبز و آبی (3 Module 1 in) است.

تلویزیون‌های شهری به لحاظ کاربرد

1- خارجی (Out Door)

تلویزیون‌ اوت دور (Out Door) بیشتر در فضاهای بیرونی، میادین و معابر شهری استفاده می‌شود. این تلویزیون‌ها در مقابل شرایط جوی و رطوبت مقاوم هستند (IP65) و به دلیل شدت نور بالا روزدید هستند. صفحه نمایش در تابش مستقیم نور خورشید از فاصله 450 متری قابل رویت است. به راحتی با ضربه دچار شکستگی یا پرش تصویر نمی‌شوند.

2- داخلی، داخل سالنی (In Door)

تلویزیون ایندور (In Door) در فضاهای داخلی مانند سالن‌های ورزشی، اتاق‌های کنفرانس و آمفی‌تئاترها استفاده می‌شود. رزولویشن و کیفیت بسیار بالا، شدت نور استاندارد و فرکانس بالا (جلوگیری از نویز تصویر) و مصرف پایین تر از نمونه Out Door از جمله مزیت‌های تلویزیون ایندور است. در مقابل نفوذ آب و رطوبت و حتی گرد و غبار آسیب‌پذیر بوده و بهترین محل برای نصب قطعا مکان‌های سرپوشیده و محیط‌های داخلی است.

تلویزیون شهری سه‌بعدی (3D)

اخیرا تلویزیون شهری سه بعدی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. پخش تصاویر سه بعدی از طریق این تلویزیون باعث جلب توجه (حتی حیرت) بینندگان می‌شود. به همین دلیل می‌توان با کمک آن‌ها تبلیغات بسیار اثربخشی را در محیط‌های نمایشگاهی یا فروشگاهی ایجاد نمود. در این تلویزیون‌ها با تنظیم زاویه نور تصاویر برای چشم چپ و راست انسان، تصاویری سه بعدی و واقعی خلق می‌شود.

ویدیوی 3D زیر توسط واحد هنرمندان رسانه‌ای a’strict توسط d’strict ساخته شده‌ است. این اثر هنری، با عنوان نهنگ شماره 2 در میدان تایمز شهر نیویورک، جولای 2021 پخش شد.

تلویزیون شهری سه بعدی با کمک جلوه‌های ویژه بصری می‌تواند یک تجربه جدید را برای مخاطب خلق کند. در تلویزیون‌های سه بعدی شهری برخلاف تلویزیون‌های خانگی که برای سه بعدی دیدن تصاویر باید از عینک مخصوصی استفاده شود، نیازی به عینک وجود ندارد.

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

در بسیاری از مواقع ممکن است به علت برگزاری یک رویداد یا جشن نیاز باشد تا یک نمایشگر شهری سیار در محلی نصب شود. فرض کنید یک کنفرانس علمی در یک سالن در‌حال برگزاری است. در شرایطی که سالن مجهز به سیستم نمایشی نیست. استفاده از تلویزیون شهری سیار می‌تواند به عنوان یک راه‌حل منطقی محسوب شود.

در این محصول یک پایه قوی و چرخدار وجود دارد که می‌توان به راحتی تلویزیون را روی آن نصب کرد و به محل مورد نظر انتقال داد. حمل و نقل تلویزیون سیار کار چندان مشکلی نیست. می‌توان کابینت‌های تلویزیون را از یکدیگر جداکرده و در باکس‌های مخصوصی قرارداد تا در هنگام جابه‌جایی دچار آسیب یا مشکل نشوند.

مراحل نصب و راه‌اندازی تلویزیون شهری

نصب و راه اندازی ماژول های صفحه نمایشگر شهری

1

انتخاب محل نصب یک تلویزیون

برای نصب تلویزیون شهری در معابر و خیابان‌ها باید مجوز لازم را از شهرداری بگیرید. سعی کنید تلویزیون را در محلی نصب کنید که از تمامی خیابان‌های اطراف دید مناسبی داشته باشد.

2

اجرای فونداسیون

بسته به سایز تلویزیون و پایه اصلی، نگهدارنده آن باید با فنداسیون مناسب برای نصب تلویزیون اجرا شود. اجرای این مرحله باید با نظرات یک مهندس عمران یا شرکت‌های مجری توانمند باشد. توان صفحه ستون‌ها (پیلت) نقش مهمی در ایمنی تلویزیون شهری خواهد داشت.
بعد از آرماتور بندی و گذاشتن صفحه ستون‌ها باید بتن استاندارد به لحاظ درصد سیمان در فنداسیون ریخته شود. یک هفته تا 10 روز بعد از بتن‌ ریزی مراحل بعدی نصب تلویزیون انجام شده، تا بتن به‌حد کافی استحکام پیدا کند.

3

نصب ستون اصلی تلویزیون

در این مرحله ستون اصلی تلویزیون شهری باید نصب شود. نظارت بر جوش ستون به صفحه ستون از اهمیت بسیاری برخورداری است. بهتر است حتما از تست جوش استفاده کنیم تا از کیفیت کار مطمئن شویم.

4

نصب پایه نمایشگر

پایه نمایشگر را باید براساس سایز صفحه نمایش تلویزیون شهری ساخت و روی ستون اصلی نصب کرد. همچنین بعد از نصب پایه و صفحه اصلی، باید ساندویچ پنل نمایشگر نیز نصب شود، تا امکان نصب کابینت‌های تلویزیون فراهم شود.

5

اجرای نمای ستون و پایه

در این مرحله با کمک پنل‌های کامپوزیت پایه نمایشگر و صفحه اصلی نما می‌شوند، تا تلویزیون شهری به لحاظ ظاهری زیبا شود.

6

نصب تلویزیون شهری

با نصب و راه‌اندازی کابینت‌های تلویزیون بر روی پایه، تقریبا کار نصب تلویزیون شهری خاتمه می‌یابد و حالا زمان نصب نرم‌افزارها و نمایش تبلیغات است.
البته باید توجه داشته باشیم که تلویزیون‌های شهری نیاز به تعمیر و نگهداری مستمر داردن تا از استهلاک قطعات آن‌ها جلوگیری شود.

این مطلب رو به اشتراک بگذارید:

آشنایی با قطعات تلویزیون‌های شهری

برای خرید تلویزیون شهری بهتر است با انواع قطعات مورد استفاده در آن‌ها آشنا باشید و آگاهانه خرید کنید. مهمترین و اصلی‌ترین قطعات را با‌هم بررسی می‌کنیم:

1

ماژول SMD

همانطور که در بالا اشاره شد یک ماژول SMD از قرارگیری LEDها در کنار یکدیگر شکل می‌گیرد. فاصله بین این LED ها بر حسب میلی‌متر تعیین می‌شود که اصطلاحا به آن دات پیچ گفته می‌شود. در یک ماژول شاهد انواع واشرها برای آب بندی و جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ماژول هستیم. همچنین با کمک یک برد PCB تمامی LEDها و خازن‌ها در ماژول SMD به یکدیگر متصل می‌شوند.

ماژول های تلویزیون شهری نوع P5 و P4

2

برد کنترل یا ویدئو پروسسور

یک تلویزیون شهری باید بتواند اطلاعات تصاویری که از کاربر دریافت می‌کند را روی مانیتور خود نمایش دهد. با کمک یک برد کنترل که امکان اتصال به درگاه‌های شبکه LAN و USB را دارد، می‌توان دیتای تبلیغاتی را به راحتی به نمایشگر انتقال داد. نرم افزار پخش ویدئو نیز بر روی این برد نصب و اجرا می‌شود. در بخش امکانات مین بردها برخی مشخصات ذکر شده است.

مدیریت تلویزیون شهری با ویدیو پروسسور و بردهای کنترل

3

کابینت‌ (Cabinet)

هر چند ماژول بر روی یک فریم یا قاب مخصوص به یکدیگر متصل می‌شوند. به این قاب، کابینت گفته می‌شود. کابینت‌ها با کنار هم قرار گرفتن صفحه اصلی یک تلویزیون را بوجود می‌آورند.

کابینت تلویزیون داخل سالنی (ایندور) نمونه رنتال 960 در 960 و معمولی

4

منبع تغذیه (Power Supply)

برای اینکه تلویزیون شهری روشن شود و تصاویر را نمایش دهد نیاز به یک منبع تغذیه دارد. پاور در تلویزیون‌ها اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر برق مورد نیاز یک ماژول تامین نشود ممکن است LEDها دچار سوختگی شوند و قسمت‌هایی از پنل تلویزیون دچار نقص شود.

پاور (منبع تغذیه) نمایشگر شهری 110Ac-220 v

5

خنک کننده (Cooler)

گرمای زیادی که پاور تلویزیون ایجاد می‌کند باعث می‌شود تا نیاز به یک خنک کننده قوی داشته باشیم. بسته به شرایط گرمایی محیطی که تلویزیون در آن نصب و نگهداری می‌شود ممکن است از فن‌های قوی یا حتی کولر گازی برای خنک کردن تلویزیون شهری استفاده شود.

نصب خنک کننده و کولر روی تلویزیون های شهری

6 نکته طلایی در تلویزیون‌های شهری

 • به خدمات و نحوه پشتیبانی شرکت فروشنده تلویزیون شهری توجه کنید.
 • فاصله و ارتفاع نصب تلویزیون را مدنظر قرار دهید و با توجه به این ارتفاع یک دات پیچ مناسب برای آن انتخاب کنید.
 • از سیستم‌های صوتی در کنار نمایشگر (داخل سالنی) استفاده کنید. با ترکیب صوت و تصویر تبلیغات اثر بسیار بیشتری دارد.
 • در معرض تابش مستقیم نور خورشید بهتر است از سایبان مخصوص استفاده شود تا کابینت‌های تلویزیون آسیب کمتری ببینند.
 • نمایشگرهایی را انتخاب کنید که دارای مصرف بهینه برق هستند. این امر به کاهش هزینه‌های تلویزیون شهری کمک شایانی خواهد کرد.
 • به محل اجرای تلویزیون شهری دقت کنید. انتخاب بهترین محل و زاویه نصب می‌تواند عملکرد بالایی را برای تبلیغات محیطی ایجاد کند.

امکانات مین بردهای (کارت) کنترل کننده

اپلیکیشن کنترل

هماهنگی با انواع گوشی‌های هوشمند و سیستم عامل‌های مختلف با قابلیت ارسال دستورات لازم از سمت کاربر به برد کنترل. در بخش دانلود نرم افزارهای تابلو روان می‌توانید نرم‌افزارهای کنترلر انواع برد را دانلود کنید.

ارسال اطلاعات به صورت Wifi

قابل اتصال و سازگار با اکثر Access Point های موجود در بازار که بر بستر بسیار امن و غیر قابل نفوذ، با طول بردهای مختلف و قدرت بسیار مناسب در انتقال اطلاعات، این مورد بنا به نیاز مشتری قرار گرفته است.

سیستم کنترل ابری

اتصال به سرورهای اختصاصی مجازی ابری (Cloud Server) شرکت سازنده مین بردها، برای کنترل از راه دور در مکان‌هایی مانند اتوبان‌ها، ارتفاعات بالا و نقاط با دسترسی مشکل که سازه در آنجا نصب شده است.

پورت‌های ورودی و خروجی

دارای انواع ورودی از جمله USB و LAN (کانکتور RJ 45) همراه با هماهنگی کامل در شبکه‌های درون سازمانی، قابلیت ست کردن IP به صورت دستی یا اتوماتیک و خروجی صدای استریو.

نمونه پروژه‌های انجام شده

مفتخریم طی سال‌های گذشته، تعداد زیادی پروژه‌های موفق فروش و نصب را تحویل مشتریان گرامی داده‌ایم.

تلویزیون شهری نصب شده در راه آهن

تلویزیون نصب شده 75 متری – راه آهن

تلویزیون شهری قزوین به سفارش شهرداری

محمدیه قزوین

تلویزیون شهری نصب شده شاهین شهر اصفهان

شاهین شهر

نصب تلویزیون شهری در شهر بندری امیرآباد

منطقه آزاد امیرآباد

نتیجه گیری (با تلویزیون شهری بهتر دیده شوید) 📣

تبلیغات محیطی از جمله موضوعاتی است که مورد توجه بسیاری از کسب و کار واقع شده است. اگر مدیر یک فروشگاه بزرگ هستید یا مدیریت پاساژی را برعهده دارید، حتما یک تلویزیون شهری را در ملک خود نصب کنید زیرا با کمک تبلیغات آن می‌توانید میزان فروش خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. شرکت‌های تبلیغاتی می‌توانند برای اجرای پروژه‌ها و خرید انواع تلویزیون و نمایشگرهای شهری و استفاده از خدمات ویژه‌، با ما تماس بگیرند. تلفن‌های تماس جهت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات فنی : 88104806 ، 88554518 ، 88553440 ، 88553441 (021)

4.5 / 5 - (1630 امتیاز)
بیشتر بخوانیم مطالب پربازدید و محصولات مشابه
پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم سوال شما توسط کارشناسان سپهر صنعت آداک پاسخ داده می‌شود
پاسخ به سوالات متداول شما عزیزان
عوامل موثر بر قیمت تلویزیون شهری چیست؟

هنگام خرید به کیفیت و توانایی شرکت مجری توجه داشته باشید. عوامل مهم و تاثیر گذار شامل:

1- اندازه تلویزیون.

2- خنک کننده تلویزیون شهری.

3- زیباسازی پایه نصب.

4- جنس و برند تلویزیون شهری.

5- امنیت تلویزیون شهری.

انواع تلویزیون شهری کدامند؟

به لحاظ جنس پیکسل به دو نوع تقسیم می‌شوند:

 1. مدل فول کالر 1RGB که در آن هر پیکسل دارای یک LED قرمز، سبز و آبی است.
 2. مدل فول کالر SMD که در آن هر پیکسل دارای یک Led از ترکیب قرمز، سبز و آبی (3 in 1) است.

به لحاظ کاربرد به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 1. خارجی (Out door)
 2. داخلی یا داخل سالن (In door)

همچنین دو نمونه سیار (پرتابل) و سه‌بعدی (3D)

تلویزیون و نمایشگر شهری از‌چه قطعاتی تشکیل می‌شود؟

قطعات مهم بصورت خلاصه شامل:

 1. ماژول SMD
 2. برد کنترل یا ویدئو پرسسور
 3. کابینت‌ها
 4. منبع تغذیه(Power)
 5. خنک کننده