Skip to main content

معرفی تنوع خدمات شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک

شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک، افتخار دارد آمادگی خود را جهت عرضه محصولات بشرح ذیل در رزومه کاری خود اعلام نماید :

تنوع محصولات ما

1

تجهیزات وسایل مبلمان شهری

نیمکت شهری، مخزن زباله، پایه چراغ خیابانی، سولار خورشیدی، درختچه های تزئینی، المان شهری، آلاچیق، کفپوش و چمن مصنوعی، وسایل ورزشی فلزی، میز پینگ پنگ، مجموعه بازی کودکان.

2

پروژکتور led

پروژکتور led با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی led تولید می گردد. با کاربری نورپردازی ساختمان ها، تندیس میادین و پل ها و با حداقل مصرف، طول عمر طولانی. با نوری بسیار جذاب توانسته است جایگزین مناسبی برای پرژکتورهای قدیمی گردد. سپهر صنعت آداک عرضه کننده مستقیم پروژکتورهای دفنی و اسپوت و تخت با وات های 250 ,150 ,400 , تا 1000 وات و با کاربری های نورپردازی و یا روشنایی.

3

برج نوری و چراغ های تزئیناتی

پایه چراغ خیابانی در ارتفاع 9 الی 12 متر، چند وجهی و لوله ای و برجهای نورانی در ارتفاع 12،15،18،30 متر مجهز به سیستم بالابر دستی و برقی و باقابلیت نصب  6 الی 24 پرژکتور سرچراغی لاک پشتی و چراغهای پارکی تک شاخه، دوشاخه، رفلکسی، سلطنتی، کلاسیک در ارتفاع 3 الی 4 متر وچراغهای پایه کوتاه 35 تا 70 سانتی متری در طرح های کاملا فانتزی و جذاب (پایه چراغ های بدنه کامپوزیتی بدنه نورانی منقش ویژه استفاده در فضای سبز) از دیگر محصولات شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک می باشد. برج نوری سپهر صنعت آداک نیز، از ارتفاع 6 متر تا 70 متر تولید می گردد.

4

پایه پرچم

کالایی سمبلیک و زیبا در سایزهای 6 الی 60 متر. با قابلیت نصب انواع پرچم ها با آرم ایران یا سازمان در رنگ های مختلف. مناسب نصب در میادین، ورودی های شهر، ورودی سازمان. جایگزین مناسبی برای ریسه های لامپی گردد.

5

تلویزیون شهری و تابلو روان led

با قابلیت نمایش صدها پیام در امور اطلاع رسانی. قوانین و مقررات شهری و آیین نامه نوسازی و ساخت و ساز، پروژهای تکمیل شده و یا در دست ساخت. همچنین پیام های تبلیغاتی، خوش آمدگویی به مسافران در ورودی و خروجی های شهر. نمایش جاذبه های شهر و نیز نمایش پیام های تبریک و تسلیت در مناسبت های مختلف، در سایزهای مختلف جهت نصب در ورودی و میادین و محل تردد مخاطبین و یا داخل سالن ها.

6

ریسه های led

با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی led و با کاربری نورپردازی ساختمان ها، میادین و مکان های قابل نصب دیگر. با حداقل مصرف، طول عمر طولانی و نوری بسیار جذاب توانسته است جایگزین مناسبی برای ریسه های لامپی گردد.