رزومه شرکت سپهر صنعت آداک

شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک افتخار دارد آمادگی خود را جهت عرضه محصولات بشرح ذیل اعلام نماید :

گستره محصولات ما

1- تجهیزات وسایل مبلمان شهری

نیمکت شهری، مخزن زباله، پایه چراغ خیابانی، سولار خورشیدی، درختچه های تزئینی، المان شهری، آلاچیق، کفپوش و چمن مصنوعی، وسایل ورزشی فلزی، میز پینگ پنگ، مجموعه بازی کودکان.

2- پرژکتور led

این محصول با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی led و باکاربری نورپردازی ساختمان ها، تندیس میادین و پلها و با حداقل مصرف، طول عمر طولانی و نوری بسیار جذاب توانسته است جایگزین مناسبی برای پرژکتورهای قدیمی گردد، این شرکت عرضه کننده مستقیم پروژکتورهای دفنی و اسپوت و تخت با وات های 250 ,150 ,400 , تا 1000 وات و با کاربری های نورپردازی و یا روشنایی.

3- برج روشنایی و چراغ های تزئیناتی

پایه چراغ خیابانی در ارتفاع 9 الی 12 متر، چند وجهی و لوله ای و برجهای نورانی در ارتفاع 12،15،18،30 متر مجهز به سیستم بالابر دستی و برقی و باقابلیت نصب  6 الی 24 پرژکتور سرچراغی لاک پشتی و چراغهای پارکی تک شاخه، دوشاخه، رفلکسی، سلطنتی، کلاسیک در ارتفاع 3 الی 4 متر وچراغهای پایه کوتاه 35 تا 70 سانتی متری در طرح های کاملا فانتزی و جذاب (پایه چراغ های بدنه کامپوزیتی بدنه نورانی منقش ویژه استفاده در فضای سبز) از دیگر محصولات شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک می باشد.

4- پایه پرچم

کالایی سمبلیک و زیبا در سایزهای 6 الی 60 متر با قابلیت نصب انواع پرچم ها با آرم ایران یا سازمان در رنگ های مختلف مناسب نصب در میادین، ورودی های شهر ، مدخل سازمان.

5- تلویزیون شهری و تابلو روان led

با قابلیت نمایش صدها پیام در امور اطلاع رسانی (قوانین و مقررات شهری و آیین نامه نوسازی و ساخت و ساز، پروژهای تکمیل شده و یا در دست ساخت) پیامهای تبلیغاتی، خوش آمدگویی به مسافران (در ورودی و خروجی های شهر)، نمایش جاذبه های شهر و نیز نمایش پیام های تبریک و تسلیت در مناسبت های مختلف، در سایزهای مختلف جهت نصب در ورودی و میادین و محل تردد مخاطبین و یا داخل سالن ها.

6- ریسه های led

با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی led و با کاربری نورپردازی ساختمان ها، میادین و مکان های قابل نصب دیگر، با حداقل مصرف، طول عمر طولانی و نوری بسیار جذاب توانسته است جایگزین مناسبی برای ریسه های لامپی گردد.