پروژکتور led

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.75 (4 رای)

پروژکتور led

پروژکتور led , والواشرها دارای طیفی کامل از همه رنگ‌ها می باشند که این امکان را به شما می دهد تا از رنگ های مهتابی، آفتابی و البته فول کالر بطور همزمان بهره مند شده و استفاده کنید.

تولید

این پروژکتورها می توانند بصورت سفارشی و در ابعاد گوناگون همراه با توان های متفاوت تولید شوند. پروژکتور led ، دارای طیف کاملی از رنگها بوده که به شما امکان استفاده از رنگ‌های افتابی مهتابی و فول کالر را به صورت همزمان می‌دهد و به صورت سفارشی در ابعاد متفاوت و توان های مختلف قابل تولید می باشد.

کاربردهای پروژکتور LED

پروژکتور led در جهت روشنایی و نورپردازی نمای ساختمان‌ها، بدنه‌ی پل‌ها، تونل‌ها، بناهای تاریخی و بطور کلی جلب توجه و نشان دادن اهمیت یک مکان بکار می‌روند.

نورپردازی پل زیبای اهواز با پروژکتورهای LED
نورپردازی پل زیبای اهواز با پروژکتورهای LED

مزایای پروژکتورهای LED

از مزایای پروژکتور led می توان به بالا بودن فوکوسLED های آن، بازدهی نوری بالا، هماهنگی کامل با سیستم DMX، راندمان بالا و همچنین توان مصرفی بسیار پایین در قیاس با انواع چراغ های معمولی و نورافکن ها، امکان نصب در زوایا و مکان های مختلف با امکان اجرای سایه روشن در سطح دیوار و نیز تداوم نور خروجی ثابت در یک بازه طولانی مدت اشاره کرد. گفتنی است طول عمر بالای این پروژکتورها به گونه ای است که هزینه های مصرف شده بابت این پروژکتورها در دراز مدت به صفر خواهد رسید؛

هزینه ها

هزینه های نگهداری آنها نیز بسیار کمتر از محصولات LED مشابهش می باشد.

نکات پروژکتورهای Led

باید این نکته را هم اضافه کنیم که برق مصرفی پروژکتورهای LED از سطح استاندارد بهترین لامپ های کم مصرف دنیا نیز پایین‌تر می باشد که در نتیجه می توان با بهره گیری از آنها مصرف برق را به مقدار بسیار چشمگیری کاهش داد. استفاده از این پروژکتورها در فضاهای شهری نیز علاوه بر اینکه باعث ایجاد امنیت و زیبایی بیشتر می شود، حس آرامش را برای جامعه و شهروندان هم به ارمغان می‌آورد. تنوع رنگی بالا و انعطاف پذیری این پروژکتور led خود از دیگر مزیت های شاخص آن برای استفاده کنندگان می‌باشد.