Skip to main content

دانلود نرم افزار leoMoon

سازنده : LeoMoon
نسخه قابل دانلود : 2.1.6
آپدیت : 18 آذر 1399
نویسنده : WebMaster
دانلود فارسی ساز لیمون

دانلود نرم افزار پارسی نگار لیومون (Persian TTF)

دانلود LeoMoon – بسیاری از کاربران برای فارسی نویسی در برنامه های گرافیکی مختلف مانند نرم افزار پرکاربرد فتوشاپ (Photoshop) دچار مشکل های متعددی می باشند و بعضی بایستی از نسخه های موسوم به ME مخفف Middle East که برای کشور خاورمیانه که اکثرا زبان فارسی یا عربی دارند و از فرمت های زبان های این مناطق پشتیبانی به عمل می آورند استفاده نمایند، که البته این کار برای تمام کاربران به همین سادگی هم نمی باشد، برای این موضوع بایستی نسخه نرم افزاری حجیم دیگری از فتوشاپ را برروی سیستم خود نصب نمایند که خود این کار نیازمند صرف وقت و هزینه نسبتا زیادی می باشد.

دانلود نرم افزار leoMoon – با نام قبلیPersian TTT، نرم افزاری ساده، کم حجم و کاملاً رایگان و درعین حال قدرتمند می باشد که توسط شرکت لیومون به جهت گسترش فرهنگ پارسی ارائه شده است. پارسی نگار این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی بتوانید در محیط های گرافیکی مختلف مانند فتوشاپ، 3D Max و سایر برنامه های گرافیکی پراستفاده و معتبر متون دلخواه خود را بدون هیچ مشکلی به زبان شیرین فارسی تایپ نمایید. این نرم افزارخود دارای فونت های متعددی می باشد که می توانید هر یک از آن ها را که برای کار شما مناسب تر می باشند رابه دلخواه و بنابر سلیقه خود انتخاب نمایید. طریقه کار با این نرم افزارکاربردی نیز بسیار ساده می باشد.

راهنمای تایپ فارسی :

  •   ابتدا متن مورد نظر خود را توسط برنامه تایپ نمایید.
  •   سپس برروی گزینه “کپی” کلیک نمایید.
  •   در برنامه موردنظر یکی از فونت هایی را که با حرف لاتین «F» آغاز می شوند را انتخاب نموده و Paste نمایید.

پشتیبانی از تبدیل به استاندارد در نرم افزارهای :

After Effects, Encore, Fireworks, Flash, Illustrator, InDesign, Photoshop, Camtasia Studio

پشتیبانی از تبدیل به غیراستاندارد در نرم افزارهای :

After Effects, Encore, Fireworks, Flash, Illustrator, InDesign, Photoshop, PaintShop, CorelDRAW, GIMP, Maya, 3Ds Max, Cinema 4D, Blender, Rhinoceros, AutoCad, Sony Vegas, ProShow, VideoStudio, Multimedia Builder, Camtasia Studio, FastStone Capture, Comic Life, PhotoFiltre Studio, Rage Maker

4.5 / 5 - (13 امتیاز)

لینک های دانلود :

دانلود با لینک مستقیم ورژن 2.1.6 LeoMoon – آپدیت آذر 99
پسورد فایل فشرده در صورت نیاز : ssa.co.ir
مطالب و نرم افزارهای مشابه منتخب جهت دانلود :

این مطلب را به اشتراک بگذارید: