انواع تلویزیون شهری

توسط 8 مارس, 2016ژوئن 26th, 2019تلویزیون شهری - تابلو روان

نمایشگر ماشینی قابل حمل

این نوع نمایشگرها معمولا بر روی ماشین های سنگین پیاده سازی شده و قابلیت بالا بردن صفحه نمایش را تا ارتفاع سه یا چهار متر دارا می باشد. که از فاصله بسیار دور قابل نمایش می باشد. نوع دومی از این نمایشگرها وجود دارد که بر روی یک اسکلت چهار چرخ سوار شده و توسط موتور محرک دیگری به مکان های مختلف جابه جا می شود. هزینه این نمایشگرها بر اساس مدل ماشین یا اسکلت چهارچرخ و نوع تکنولوژی استفاده شده برای بالابر تلویزیون شهری، نوع موتور تامین کننده برق و… محاسبه می شود.

 

نمونه ای از تلویزیون های شهری ماشینی و قابل حمل – موسسه فرهنگی رسانه ای اوج

نمایشگر غول پیکر شهری

سالن های اجلاس همایش ها و کنفرانس ها سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی جهت برگزاری برخی از جلسات ملی و کشوری خود برای ارائه گزارشات یا پخش فایل های تصویری ، ویدئو کنفرانس و… مربوطه می توانند از حضور این نمایشگرها درابعاد مختلف استفاده نمایند تا از تمامی نقاط سالن تماشای تصاویر به راحتی امکان پذیر باشد و جذابیتی دو چندان برای مدعوین را دارا باشد.

خواندن مقاله
تلویزیون 4K چیست؟

 

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری – نمایشگر فول کالر (نمایشگر غول پیکر شهری)

این نمایشگرها قابلیت پخش اکثر فایل های صوتی و تصویری و دیتا را دارا می باشد.شکل کاربردی و معمول استفاده از این نمایشگرها همان تلویزیون های غول پیکر شهری می باشد که در نقاط پرتردد شهر، میادین اصلی، چهارراه ها ، پارک ها و… استفاده می شود. با توجه به موقعیت مکانی آنها می توان از سیستم های صوتی (اسپیکرها و باندهای بزرگ) جهت پخش صدا و تصویر همزمان استفاده نمود.

اسکوربردهای تمام رنگی ورزشی و تبلیغات تجاری اطراف زمین های ورزشی

یکی از قویترین ابزارهای اطلاع رسانی است که می تواند فیلم، عکس، تیزر تبلیغاتی، پخش زنده تصاویر و همچنین جهت معرفی کالا و خدمات، خطوط تولید کارخانجات را به بهترین وجه معرفی می نماید. با توجه به جذابیت این نمایشگرها در جهت معرفی کالا و خدمات، حامیان مشاغل، سازمان ها، فدراسیون ها، کانون های تبلیغاتی و مجریان تبلیغاتی محیطی ورزشگاه ها اهمیت این موضوع را درک نموده اند و جهت انجام تبلیغات محیطی پویا در کنار زمین و به منظوراجرای پخش زنده و همزمان برنامه های ورزشی و نتایج مسابقات در قالب اسکوربورد ورزشی از آنها استفاده می شود.

خواندن مقاله
تلویزیون OLED چیست؟

 

انواع تلویزیون شهری

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری مورد استفاده مجتمع ها، پاساژهای بزرگ تجاری، اداری و مراکز خرید

اولویت صاحبان مراکز تجاری جهت خرید این نمایشگرها درآمدزایی، تبلیغات و بازرگانی است و همچنین جذابیت و جذب مشتری به داخل چنین مجموعه هایی با پخش زنده فیلم و سریال های تلویزیونی، مسابقات حساس ورزشی و همچنین پخش زنده تصایور دریافتی از دوربینهای مداربسته آن مجموعه و همچنین انجام تبلیغات و ارائه پیام های فرهنگی استفاده نمود.

نمایشگر فول کالر (تلویزیون شهری) سردرب مغازه ها و فروشگاه ها

امروزه استفاده از محصولات led خصوصا لامپ های led تک رنگ جهت ساخت تابلوهای نوشتاری، متنی و … مورد توجه صاحبان فروشگاه ها قرار گرفته که می توان از آنها فقط جهت متن های نوشتاری ثابت و روان استفاده نمود، اما با ورود گسترده و همگانی شدن استفاده از تلویزیون های شهری می توان از آنها به راحتی با پخش فیلم، تیزر، پخش زنده تلویزیونی و … استفاده نمود و محصولات موجود در فروشگاه را نمایش و معرفی نمود و باعث بیشترین جذابیت و بالاترین جلب توجه هم در روز (هنگام تابش نور مستقیم خورشید) و هم در شب را احساس نمود.

خواندن مقاله
تلویزیون 4K چیست؟

تلویزیون شهری غول پیکر

ورودی نمایشگاه های بین المللی و داخلی تبلیغات بهترین سرمایه گذاری جهت فروش کالا و خدمات در داخل و خارج کشور می باشد. اهمیت این نکته را تمامی صاحبان مشاغل، تولید کنندگان و … از آن با خبر هستند و با توجه به حضور آنها در نمایشگاههای بین المللی سراسر کشور و قصد ورود و حضوری قدرتمند در بازار هدف خود را دارند برای نمایش خطوط تولید و بسته بندی محصولات خود، توجه به خصوصی جهت اجاره فضای نمایشگاه را دارند. همچنین با توجه به برگزاری اکثر نمایشگاه های سراسر ایران در ساعات عصر و شب و تاثیر و جذابیت تیزرهای تبلیغاتی از این طریق، تاثیر به سزایی برای صاحب کالا به ارمغان می آورد. لازم بذکر است که در اکثر این نمایشگاه ها در زمان تاریکی از برج نوری برای پوشش تمامی نقاط تاریک استفاده می شود که در همه آنها از پروژکتور led بهره برده می شود.

 

نمایشگرهای شهری برای تماشای مسابقات فوتبال

نمایشگرهای شهری برای تماشای مسابقات فوتبال

تلویزیون شهری پارک ها و مکان های عمومی و خصوصی

در جهان امروز سیاست و رسالت این نمایشگرهای غول پیکر اطلاع رسانی، تبلیغات تجاری و فرهنگی است. پخش پیام های شهروندی، فرهنگی، مذهبی، ملی و … که جزء آگهی های غیر تجاری می باشند توسط سازمانهای دولتی و شهرداری ها اجرا می گردد که جهت معرفی فعالیت ها و اقدامات شهروندی است. از این حیث در تمامی شهرهای کوچک و بزرگ کشورمان حضور آنها مهم تلقی می گردد.

خواندن مقاله
تلویزیون OLED چیست؟

نمایشگر غول پیکراستخرها و مکان های تفریحی، ورزشی

در کشور ما با توجه به علاقه مردم به تماشای سریال ها و مسابقات ورزشی مکان های تفریحی به دنبال حفظ حضور ورزشکاران و بازدیدکنندگان می توان با نصب تلویزیون های شری این امر را تسریع نمود و نیز با توجه به فرهنگ مردمان امروز در بکارگیری از مکان های تفریحی به صورت دسته جمعی را دارند حضور این نمایشگرها می تواند جذابیت خاصی را ایجاد نماید چرا که در کنار تفریح و سرگرمی می تواند سریال و فیلم مورد علاقه خود را در آب و در کنار استخر با لذت بیشتری تماشا نماید و این امر باعث جلوگیری از ترک مکان تفریحی می گردد. بعلاوه از تابلو روان led در محیط های کوچک تر و فضاهای بسته تر نیز می توان برای جلب توجه بیشتر استفاده کرد.

 

انواع تلویزیون شهری

انواع تلویزیون شهری

 

تلویزیون شهری جهت استفاده در اعیاد ملی، مذهبی، مراسم های خاص لابی هتل ها، رستوران ها، تالار ها، سینماها، سالن های انتظار فرودگاه ها، جهت اجرای برنامه در کنگره ها، جشنواره ها، همایش ها، اعیاد ملی و مذهبی و برخی دیگر از کاربرد این نمایشگرها هستند.

خواندن مقاله
تلویزیون 4K چیست؟

محصولات برتر سپهر صنعت آداک:

# برج نوری , پروژکتور led , پایه پرچم , مجموعه بازی کودکان , مخزن زباله , ست ورزشی

webmaster

webmaster

مدیریت سایت و پشتیبان فنی شرکت مهندسی سپهر صنعت آداک از سال 1394 تا کنون.

دیدگاه خود را ثبت کنید