تابلو روان LED

اجزای ساخته شده تابلو روان LED، مجموعه‌ای از دیودهای نورانی هستند که در یک صفحه به صورت ماتریسی قرار داده شده‌اند و به وسیله یک برنامه رایانه‌ای نوشته‌ها، تصاویر، کلیپ‌های ویدیویی و… روی آن قابل نمایش خواهد بود.

بارزترین مشخصه تابلو روان LED جذابیت، عمر طولانی قطعات، قیمت کمتر نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی و پر بازده بودن آن است، نقش این تابلوها در تغییر رونق کسب و کار و تبلیغات این روزها انکار ناپذیر است. تابلوهای پیام نمای LED روان امروزه به عنوان ابزار اطلاع‌رسانی در اکثر مکان‌ها از جمله سر درب فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، جایگاه‌های سوخت، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری، فضای داخلی نمایشگاه‌ها، سالن‌های انتظار بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، سالن‌های و مجموعه‌های ورزشی و فرودگاه‌ها و… استفاده می‌شود.

تابلو روان LED، از جمله جدیدترین و خیره‌کننده‌ترین روش‌های تبلیغات الکترونیکی می‌باشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آن‌ها استقبال شده است. این تابلوها به صورت تک رنگ، سه رنگ و هفت رنگ با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند.

بعلاوه از آنجایی که در این تابلو روان ها از لامپ های LED مصرف می شود و از طرفی چون این لامپ ها کم مصرف هستند، با بکارگیری این تابلوها بجای تابلوهای قدیمی می توان تا حد زیادی از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کرد.

http://ssa.co.ir/fronthome/themes/salient/css/fonts/svg/basic_gear.svg

[ratings]