Skip to main content

محصولات led

با توجه به اینکه امروزه متاسفانه فرهنگ مصرف بی رویه انرژی بخصوص برق در میان مردم همچون ویروسی در حال افزایش است لازم است تا حداقل با درنظر گرفتن شرایطی حداکثر کنترل لازمه را در مقطع فعلی انجام دهیم. اولین گام در این راه نیز می تواند استفاده از محصولات led بجای محصولات پر مصرف قدیمی باشد که هم مصرف انرژی کمتری دارند هم زیبایی و کیفیت بسیار قابل قبول. شرکت سپهر صنعت آداک از سالیان گذشته اقدام به تولید این محصولات کرده است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد:

ریسه led

ریسه هفت رنگ 10 متری با 15 حباب با طراحی جدید سال 1391:

شرکت مهندسی سپهر صنعت در سال 1387 اقدام به تولید ریسه های تک رنگ و سپس در سال 1388 موفق به تولید ریسه های هفت رنگ شد. هم اکنون پس از گذشت چند سال سپهر صنعت با تعویض قالب و تغییر در کیفیت نور LED و رفع تمامی عیوب موفق به تولید محصول منحصر به فردی شد که مشابه خارجی ندارد.مدل جدید در مقابل اشعه نور خورشید بسیار مقاوم بوده و به هیچ وجه تحت تاثیر نور آفتاب تغییر حالت نخواهد داد. این محصول پرنورترین و زیباترین نمونه ریسه صد در صد ایرانی می باشد.

پروژکتور led

پروژکتور led

پروژکتورهای led

  • پروژکتور led دفنی 3 پاور ورودی 12 تا 220 وات – درجه لنز  5 تا 120 رنگ طبق سفارش
  • پروژکتور دفنی 7 پاور – ورودی 12 تا 220 وات – درجه لنز 5 سانت
  • لنز 5 سانت تا 120سانت رنگ طبق سفارش
  • پروژکتور دفنی 24 وات – ورودی 120 تا 220 وات – درجه
  • لنز 5 سانت تا 120 سانت رنگ طبق سفارش
  • پروژکتور دفنی 60 وات – ورودی 12 تا 220 وات – اندازه 3.5 سانت در میل 41.5 سانت لنزو رنگ
پروژکتور LED

پروژکتور led

چراغ ستاره نورافشان led

چراغ تزئینی نورافشان led در دو مدل 6 و 8 شاخه با بیش از 60 حالت رقص نور شاخه ای و مدور. مناسب نصب بر روی پایه چراغ ها در بلوارها میادین و سزح شهر ها برای زیبا سازی و تزیینات شهری چراغ نورافشان led سپهرصنعت با استفاده از led های RGB و رقص نورهای متعدد زیبایی خاصی به شهر می دهد.

قیمت مناسب و کیفیت عالی و طول عمر بالا از ویژگی های این محصول است. کاربری به عنوان نورپردازی و تزیینات شهری در معابر پارکی، خیابانی شهری، میادین و محوطه های شهری، تجاری، صنعتی و مجتمع های تفریحی و مسکونی مقاوم در برابر نفوذپذیری آب و گرد و غبار با بدنه آلومینیوم IP65 و مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی، لرزش و ضربه ایمن در مقابل نوسانات برق شبکه با استفاده از پاور سوئیچینگ استانـدارد و هـوشمند رانـدمان بالا سیستــم دفـع حـرارت (Heat Sink) استاندارد و مناسب هر توان – استفاده از mm 5 led تایوانی و بدنه آلومینیوم مقاوم در برابر عوامل جوی و فیزیکی – مصرف پائین و روشنایی و زیبا و متنوع – بدون طیف امواج فرابنفش و آلاینده های جیوه. طول عمر بالا و هزینه نگهداری بسیار پایین – مناسب نورپردازی پل ها، ساختمان ها و المان های شهری.

4.2 / 5 - (25 امتیاز)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانیم مطالب پربازدید و محصولات مشابه
  • برج پرچم محصولی مشابه از خانواده برج‌های روشنایی.
  • محصولات ما انواع مختلف محصولات مبلمان شهری در خط تولید سپهر صنعت آداک.
  • پروژکتور led ساخت پروژکتورهای led در کارگاه‌های مجهز به ابزار روز با استاندارد IP66-67.
پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم سوال شما توسط کارشناسان سپهر صنعت آداک پاسخ داده می‌شود

دیدگاه خود را ثبت کنید