Skip to main content

تابلو روان led چیست؟

تابلو روان led – قسمت‌‌های ساخته شده صفحه نمایش، مجموعه‌ای از دیودهای نورانی می‌باشد که در یک صفحه به گونه ای ماتریسی قرار داده شده‌اند که توسط نرم افزار شرکت‌های تولید کننده بردهای این محصول می‌توان نوشته‌ها، تصاویر، کلیپ‌های ویدیویی و… روی آن منتقل و اجرایی کرد. شاید بسیاری از عابرین تابلو های روان led را دیده باشند که در سطح شهرها و برای تبلیغات محصولات مختلف و یا تبلیغات فرهنگی و بسیاری کاربردهای دیگر از آن‌ها استفاده می‌شود. جالب است بدانید که بارزترین مشخصه تابلو روان جذابیت، عمر طولانی قطعات، قیمت کمتر نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی و پر بازده بودن آن است.

نقش این تابلوها در تغییر رونق کسب و کار و تبلیغات این روزها انکار ناپذیر است. تابلوهای پیام نمای led امروزه به عنوان ابزار اطلاع‌ رسانی در اکثر مکان‌ها از جمله سر در فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، جایگاه‌های سوخت، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری، فضای داخلی نمایشگاه‌ها، سالن‌های انتظار بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، سالن‌های و مجموعه‌های ورزشی و فرودگاه‌ها استفاده می‌شود.

تبلیغات با تابلو روان

تابلو روان، از جمله جدیدترین و خیره‌کننده‌ترین روش‌های تبلیغات الکترونیکی می‌باشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آن‌ها استقبال شده است. این تابلوها به صورت تک رنگ، سه رنگ و هفت رنگ با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند. بعلاوه از آنجایی که در این تابلو روان ها از لامپ های led مصرف می شود و از طرفی چون این لامپ ها کم مصرف هستند، با بکارگیری این تابلوها بجای تابلوهای قدیمی می توان تا حد زیادی از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کرد.

همانطور که حتما خودتان هم از این موضوع اطلاع دارید، امروزه محصولات led نقش بسیار پر رنگی در المان های شهری دارند و از تلویزیون شهری گرفته تا تابلوهای روان و استند led همگی در نقاط مختلف شهرها قابل رویت هستند.

4.2 / 5 - (299 امتیاز)
بیشتر بخوانیم مطالب پربازدید و محصولات مشابه
پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم سوال شما توسط کارشناسان سپهر صنعت آداک پاسخ داده می‌شود

دیدگاه خود را ثبت کنید