تابلو روان

تابلو روان – قسمت‌ های ساخته شده تابلو روان led، مجموعه‌ای از دیودهای نورانی می باشند که در یک صفحه به گونه ای ماتریسی قرار داده شده‌اند و توسط نرم افزار شرکت های تولید کننده بردهای این محصول می توان نوشته‌ها، تصاویر، کلیپ‌های ویدیویی و… روی آنمنتقل و اجرایی کرد. شاید بسیاری از عابرین تابلو روان را دیده باشند که در سطح شهرها و برای تبلیغات محصولات مختلف و یا تبلیغات فرهنگی و بسیاری کاربردهای دیگر از آن ها استفاده می شود. جالب است بدانید که بارزترین مشخصه تابلو روان جذابیت، عمر طولانی قطعات، قیمت کمتر نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی و پر بازده بودن آن است.

نقش این تابلوها در تغییر رونق کسب و کار و تبلیغات این روزها انکار ناپذیر است. تابلو روان led امروزه به عنوان ابزار اطلاع‌رسانی در اکثر مکان‌ها از جمله سر درب فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، جایگاه‌های سوخت، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری، فضای داخلی نمایشگاه‌ها، سالن‌های انتظار بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، سالن‌های و مجموعه‌های ورزشی و فرودگاه‌ها و… استفاده می‌شود.

تبلیغات با تابلو روان

تابلو روان، از جمله جدیدترین و خیره‌کننده‌ترین روش‌های تبلیغات الکترونیکی می‌باشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آن‌ها استقبال شده است. این تابلوها به صورت تک رنگ، سه رنگ و هفت رنگ با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند. بعلاوه از آنجایی که در این تابلو روان ها از لامپ های led مصرف می شود و از طرفی چون این لامپ ها کم مصرف هستند، با بکارگیری این تابلوها بجای تابلوهای قدیمی می توان تا حد زیادی از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کرد.

همانطور که حتما خودتان هم از این موضوع اطلاع دارید، امروزه محصولات led نقش بسیار پر رنگی در المان های شهری دارند و از تلویزیون شهری گرفته تا تابلوهای روان و استند led همگی در نقاط مختلف شهرها قابل رویت هستند. توضیحات تکمیلی تابلو روان چیست در ویکی پدیا.

 

تابلو روان LED
دریافت 158رای - 3.5