Wall washer-وال واشر

وال واشر (پروژکتور های خطی) جهت نورپردازی - زیباسازی محیط داخلی و نمای ساختمان

نمونه کار شده وال واشر (wall washer)

نمونه مدیریت شده از شرکت v-showlight

وال واشر

وال واشر یکی دیگر از محصولات led می باشد که یه شکل خطی طراحی شده و از کنارهم قرارگرفتن تعدادی لامپ با چیدمان های متفاوت تشکیل شده است، و اگر تعدد این لامپ ها در کنار هم زیاد باشد میتوان این محصول را به عنوان پروژکتور خطی استفاده کرد، در این نوع پروژکتور led ، جهت و میزان نور قابل تغییر می باشد. هدف از نصب وال واشر تولید شعاعی از نور با رنگ های مختلف در عرض های متنوع و بر روی ستون ها و دیوارهای ساختمان جهت نورپردازی نما و ایجاد زیبایی چشمگیر می باشد. به طور کلی کاربرد اصلی این نمونه از پروژکتور خطی، روشنایی و نورپردازی نمای خارجی ساختمان، دیوارها، پل ها و حتی نماهای داخلی از جمله : هتل ها، کافه ها، مراکز تفریحی، سینماها و بسیاری کاربردهای متنوع دیگر است.

بخش های مهم در یک وال واشر

شیشه سکوریت، درپوش و گلند فلزی جهت آب بندی کامل (درجه آب بندی بالا) و دارای وزن مناسب در بدنه از جنس آلومینیوم جهت دفع کامل حرارت، طول عمر بالا به دلیل استفاده از Led Driver با تلفات بسیار ناچیز و طراحی حرارتی مطلوب، بازده نوری بسیار بالا همراه با کاهش هزینه انرژی در پروژه های کاری نورپردازی، دارا بودن لنزهای متنوع همراه با زاویه تابش سفارشی و بهترین زاویه منحنی بنا به نیاز مشتری.

قطعات اصلی Wall Washer

led : تکنولوژی به کار رفته smd که مخفف Surface Mount Diode با زوایای نوردهی مختلف.
بدنه : دمای تولید شده در یک وال واشر توسط بده آلمینیومی که کار یک هیت سینک (منتقل کننده حرارت) را انجام میدهد دفع شده و سریعا خنک می شود، وزن بالای بدنه یک نکته کلیدی و مهم است.
لنز : کاربرد لنز برای پرتاب نور بیشتر و متمرکز کردن و جهت دادن زاویه نوری تولید شده توسط led است و شامل انواع مختلفی مانند : لنزمحدب، لنزتخت، لنزمشجر و لنز یکپارچه می باشد.
درایور : به بیان ساده درایور همان مبدل برق شهری به ولتاژ کاری مورد نیاز یک وال واشر است که نکته کلیدی نداشتن نوسان در خروجی و تولید نکردن حرارت اضافی است.

 

برتری های وال واشرهای سپهر صنعت آداک

جنس قاب و بدنه

100%

کیفیت led های استفاده شده

98%

امتیاز و میانگین مصرف

100%

کیفیت PCB

95%

نمونه تصاویر وال واشر – Wall Washer

ارسال دیدگاه، سوالات و پیشنهادات، از گفتگو با شما خوشحال خواهیم شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید